پرسش های متداول


1- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
پاسخ:  شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده " چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید " شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به sales@foroodrah.com  ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

2- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟
پاسخ:  لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

3- آیا می‌‏توانم به اطلاعات سفرهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟
پاسخ:  برای دسترسی به اطلاعات سفرهای  قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفرهای  من" کلیک کنید تا سوابق سفر شما نشان داده ‏شود.

4- آیا برای رزورتاکسی، حتما باید اپلیکشن فرودراه رو نصب کرده باشم وحساب کاربری داشته باشم؟
پاسخ:  بله، با این که بدون داشتن اپلیکشن فرودراه میتوانید سایت فرودراه رو بیبینید اما برای رزرو تاکسی واستفاده از خدمات فرودراه باید حساب کاربری داشته باشید
در ضمن با داشتن حساب کاربری میتوانید :
1- سریع‌تر و ساده‌ترتاکسی خود را رزرو کنید
2- به سادگی سوابق سفرها فعالیت‌های قبلی خود را مدیریت کنید
3- از جدیدترین اخبار وپیشنهادات فرودراه باخبر شوید
4- از تخفیفات وفاداری و ویژه فرودراه استفاده کنید
5- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید


5- آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم تاکسی  خود را رزرو کنم؟
پاسخ:  شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید از سیستم رزرو استفده کرده ودرخواست  خود را ثبت کنید.

6- آیا می‌توانم برای شخص دیگری تاکسی رزرو کنم ؟
پاسخ:  بله شما میتوانید برای هر شخصی درخواست رزرو خود را ثبت کنید واطلاعات مقصد ومبدا فرد مورد نظرتان را ارایه دهید شما حتی متوانید هزینه سفر به صورت الکترونیکی پرداخت کنید.

7- آیا می‌توانم با حساب کاربری خودم، تاکسی رزرو  کنم و فاکتور به نام شخص حقوقی یا شرکت صادر شود؟
پاسخ:  بله، پس ازثبت درخواست  و اضافه کردن اطلاعات رزرو  گزینه درخواست فاکتور را با نام شخص حقوقی یا شرکت تکمیل کرده وبا ارسال ایمیلی به پشتیبانی <قسمت تماس با ما>ایمیلی با موضوع درخواست فاکتور یا فاکتور به همراه  اطلاعات دقیق ارسال میکند پس از بررسی های لازم واتمام سفر فاکتور برای شما ایمیل شده یا از طریق راننده در اختیارتان قرار میگیرد
همچنین با توجه به ثبت سیستمی درخواست ، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مسافران هنگام ثبت درخواست، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت درخواست خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

8- از وضعیت رزروی  که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟
پاسخ:  فرود راه با ارسال پیامک ‏وایمیل، مرحله به مرحله وضعیت رزرو را به شما اعلام می‏‌کند. همچنین برای اطلاع از وضعیت رزرو خود ، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه "رزرو های من" از وضعیت آن مطلع شوید.


 9-آیا می‌‏توانم رزرواسیون را باطل کنم ؟
پاسخ: امکان ابطال رزرواسیون  تا یک  روز قبل با کسر 5 هزار تومان و تا 1 ساعت قبل با کسر پنجاه درصد کل مبلغ امکان پذیر خواهد بود در غیر اینصورت مبلغ رزرو غیر قابل استرداد خواهد بود.

10- بعد از ثبت رزرو، برای اطمینان از پردازش آن باید با فرودراه تماس بگیرم؟
پاسخ:  خیر، پس از انجام مراحل رزرو وثبت اطلاعات،درخواست  شما به صورت خودکار از طریق سرویس پیامک یا ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فرودراه با شما تماس خواهند گرفت.

11- می‏‌توانم رزرو خود را تلفنی ثبت کنم؟
پاسخ:  خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ثبت دقیق رزرو  و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت اطلاعات، مسافران محترم ‏باید درخواست/رزرو  خود را اینترنتی ثبت کنند.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .