حریم خصوصی


 چگونگی احترام به حریم خصوصی درفرود راه؟

 

فرود راه خود را متعهد به حفظ و حراست از تمامی اطلاعات شخصی شما از قبیل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه،شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی چون ثبت درخواست رزرو (ماشین )و... میداند. پس لطفا با وارد کردن اطلاعات صحیح و کامل خود فرود راه  را در ارایه خدمات شایسته تر همراهی کنید.
تنها در صورت درخواست مراجع قانونی و نیروی انتظامی برای تحقیقات واطلاعات طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران اقدام خواهد. تمامی این اطلاعات به منظور ارایه خدمات بهتر و اطلاع رسانی به شما می باشد. از ایمیل شما به منظور ارایه اخبار و پیشنهادات بصورت هفتگی یا / روزانه / ماهانه استفاده می شود. در صورت عدم تمایل به دریافت ایمیل از سایت فرودراه مراتب را به پشتیبانی سایت اطلاع دهید تااقدامات لازم انجام پذیرد.
سایت فرودراه با رعایت استاندارد های امنیتی روز طراحی گردیده و نهایت دقت در افزایش ضریب امنیت آن به کار گرفته شده است. همچنین پشتیبانی سایت فرودراه به صورت آنلاین آماده پاسخ گویی به سوالات احتمالی شما  مسافران گرامی می باشد.
در فرودراه درگاه پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت  وسریع باشد. با وجود این شما نه تنها برای پرداخت درفرودراه بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکات ساده  زیر را رعایت فرمایید:
- با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
- برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.
- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .